BRANŻE
ID:251930

Magazynier z uprawnieniami do obsługi wózków widłowych

Numer referencyjny: a0t4H00000knnFbQAI

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, Janikowo, Swarzędz

Obowiązki:
  • klasyfikacja sprzętu zwróconego z budowy,
  • bieżąca obsługa pracowników hali serwisowej,
  • kompletowanie zamówień,
  • praca przy pomocy wózka widłowego - załadunek oraz rozładunek samochodów ciężarowych.
Wymagania:
  • uprawnienia wydane przez UDT,
  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego - warunek konieczny,
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z długimi widłami (2300 - 2400 mm).
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy (400 - 500 zł brutto/miesiąc),
  • pracę w systemie 1-zmianowym poniedziałek - piątek,
  • możliwość skorzystania z benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe),
  • możliwość zdobycia doświadczenia we międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej,
  • miejsce pracy: Janikowo koło Poznania.

Obowiązki:klasyfikacja sprzętu zwróconego z budowy,
bieżąca obsługa pracowników hali serwisowej,
kompletowanie zamówień,
praca przy pomocy wózka widłowego - załadunek oraz rozładunek samochodów ciężarowych.

Wymagania:uprawnienia wydane przez UDT,
doświadczenie w obsłudze wózka widłowego - warunek konieczny,
odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
mile widziane doświadczenie w pracy z długimi widłami (2300 - 2400 mm).

Oferujemy:umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy (400 - 500 zł brutto/miesiąc),
pracę w systemie 1-zmianowym poniedziałek - piątek,
możliwość skorzystania z benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe),
możliwość zdobycia doświadczenia we międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
oferta dotyczy pracy tymczasowej,
miejsce pracy: Janikowo koło Poznania.