BRANŻE
ID:259032

Magazynier z uprawnieniami UDT

Numer referencyjny: a0t6N000000A68jQAC

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeniszów, Myszków, Siewierz

Opis stanowiska:
  • przyjmowanie, składowanie oraz wydawanie materiałów zgodnie z zasadami panującymi w magazynie,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • wykonywanie załadunków i rozładunków z wykorzystaniem wózka widłowego.
Wymagania:
  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym, wydane przez UDT - warunek konieczny,
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym,
  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego i w pracy w magazynie.
Oferujemy:
  • miejsce pracy: Rzeniszów,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, bezpośrednio u naszego Klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe od 3600 zł brutto, w zależności od doświadczenia,
  • premię za wydajność 5%-7,5% wynagrodzenia miesięcznego,
  • premię roczną, 5% wynagrodzenia rocznego,
  • darmowe benefity: Multisport, opieka medyczna,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie, na preferencyjnych warunkach,
  • ZFŚS: wczasy pod gruszą, paczki świąteczne, upominki na dzień dziecka etc.,
  • owoce, deputat na wodę,
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników.
Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant Aleksandra Świeca, tel. 605 121 248.

Gliwice, al. W. Korfantego 25/2, 1 piętro. Zapraszamy w godzinach 08:00-15:00.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Opis stanowiska:przyjmowanie, składowanie oraz wydawanie materiałów zgodnie z zasadami panującymi w magazynie,
prowadzenie dokumentacji magazynowej,
wykonywanie załadunków i rozładunków z wykorzystaniem wózka widłowego.

Wymagania:uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym, wydane przez UDT - warunek konieczny,
książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym,
doświadczenie w obsłudze wózka widłowego i w pracy w magazynie.

Oferujemy:miejsce pracy: Rzeniszów,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, bezpośrednio u naszego Klienta,
atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe od 3600 zł brutto, w zależności od doświadczenia,
premię za wydajność 5%-7,5% wynagrodzenia miesięcznego,
premię roczną, 5% wynagrodzenia rocznego,
darmowe benefity: Multisport, opieka medyczna,
możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie, na preferencyjnych warunkach,
ZFŚS: wczasy pod gruszą, paczki świąteczne, upominki na dzień dziecka etc.,
owoce, deputat na wodę,
codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników.