BRANŻE
ID:270229

Magazynier z UDT (m/k) - tylko II zmiany!

Numer referencyjny: a0t6N000000Pjp8QAC

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Tomyśl, Grodzisk Wielkopolski, Opalenica

Zakres obowiązków:
  • konfekcjonowanie i przygotowywanie towaru według specyfikacji załadunkowych,
  • obsługa magazynu wysokiego składowania,
  • załadunki i rozładunki dostaw,
  • przyjmowanie towaru z produkcji zgodnie z dokumentacją.
Wymagania:
  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym UDT II WJO - warunek konieczny,
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w magazynie,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • mile widziana znajomość systemu magazynowego.
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
  • pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku (5:45-14:00, 14:30-22:45),
  • atrakcyjny system premiowy,
  • bogaty pakiet benefitów, m. in. karta Multisport, dofinansowanie kursów i szkoleń, zniżki na firmowe produkty.
Miejsce pracy: okolice Nowego Tomyśla

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Zakres obowiązków:konfekcjonowanie i przygotowywanie towaru według specyfikacji załadunkowych,
obsługa magazynu wysokiego składowania,
załadunki i rozładunki dostaw,
przyjmowanie towaru z produkcji zgodnie z dokumentacją.

Wymagania:uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym UDT II WJO - warunek konieczny,
minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w magazynie,
umiejętność pracy w grupie,
mile widziana znajomość systemu magazynowego.

Oferujemy:umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku (5:45-14:00, 14:30-22:45),
atrakcyjny system premiowy,
bogaty pakiet benefitów, m. in. karta Multisport, dofinansowanie kursów i szkoleń, zniżki na firmowe produkty.