BRANŻE
ID:246625

Magazynier - praca od zaraz (Komorniki koło Poznania)

Numer referencyjny: a0t4H00000WJDYAQA5

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Komorniki, Poznań, Luboń

Obowiązki:
  • rozpakowanie i przyjęcie dostaw,
  • rozmieszczanie asortymentu w lokalizacjach magazynowych,
  • transport wewnętrzny towaru,
  • dbałość o porządek w miejscu pracy.
Wymagania:
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w koncernie motoryzacyjnym.
Miejsce pracy: Komorniki

Obowiązki:
- rozpakowanie i przyjęcie dostaw,
- rozmieszczanie asortymentu w lokalizacjach magazynowych,
- transport wewnętrzny towaru,
- dbałość o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:
- mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
- dobra kondycja fizyczna,
- zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku,
- atrakcyjny system premiowy,
- możliwość zdobycia doświadczenia w koncernie motoryzacyjnym.