BRANŻE
ID:257954

Magazynier (m/k) (praca na 2 zmiany)

Numer referencyjny: a0t6N000000A1ASQA0

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska Sobótka, Wrocław

Obowiązki:
  • przyjmowanie dostaw i wydawanie towaru,
  • kompletacja wydań zgodnie ze zleceniami,
  • przygotowywanie wysyłek towaru,
  • dbałość o właściwe rozmieszczenie towaru w magazynie,
  • obsługa programu magazynowego,
  • kontrola stanów magazynowych.
Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania,
  • doświadczenie w obsłudze wózka bocznego,
  • umiejętność obsługi komputera, znajomość programów magazynowych będzie dodatkowym atutem,
  • odpowiedzialność i rzetelność,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym.
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą naszego klienta,
  • atrakcyjne zarobki oraz premie,
  • pracę dwuzmianową w godzinach 6-14 i 14-22,
  • pracę w zakładzie zlokalizowanym w Nowej Wsi Wrocławskiej,
  • pracę przy oddzielnym stanowisku,
  • miłą atmosferę w pracy,
  • pakiet socjalny (między innymi prywatną opiekę medyczną).
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:przyjmowanie dostaw i wydawanie towaru,
kompletacja wydań zgodnie ze zleceniami,
przygotowywanie wysyłek towaru,
dbałość o właściwe rozmieszczenie towaru w magazynie,
obsługa programu magazynowego,
kontrola stanów magazynowych.

Wymagania:uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania,
doświadczenie w obsłudze wózka bocznego,
umiejętność obsługi komputera, znajomość programów magazynowych będzie dodatkowym atutem,
odpowiedzialność i rzetelność,
dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym.
umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:współpracę w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą naszego klienta,
atrakcyjne zarobki oraz premie,
pracę dwuzmianową w godzinach 6-14 i 14-22,
pracę w zakładzie zlokalizowanym w Nowej Wsi Wrocławskiej,
pracę przy oddzielnym stanowisku,
miłą atmosferę w pracy,
pakiet socjalny (między innymi prywatną opiekę medyczną).