BRANŻE
ID:279382

Magazynier (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000009Nt0zQAC

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • nadzór na prawidłowym prowadzeniem gospodarki magazynowej, w tym między innymi nadzór nad poprawnością wypełniania dokumentów produkcyjno-magazynowych,
  • posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową, instrukcjami i normami.
  • ilościowa oraz jakościowa kontrola przyjmowanego/wydawanego towaru,
  • monitorowanie stanów magazynowych,
  • załadunki i rozładunki towarów,
  • obsługa wózka widłowego.

Wymagania:
  • wykształcenie średnie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomości gospodarki magazynowej,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • zdolność do skutecznego komunikowania się,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym,

Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego klienta na podstawie umowy o pracę,
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • duże możliwości rozwoju,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • miejsce pracy: Kutno.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

nadzór na prawidłowym prowadzeniem gospodarki magazynowej, w tym między innymi nadzór nad poprawnością wypełniania dokumentów produkcyjno-magazynowych,
posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową, instrukcjami i normami.
ilościowa oraz jakościowa kontrola przyjmowanego/wydawanego towaru,
monitorowanie stanów magazynowych,
załadunki i rozładunki towarów,
obsługa wózka widłowego.

Wymagania:

wykształcenie średnie,
doświadczenie na podobnym stanowisku,
znajomości gospodarki magazynowej,
uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic,
znajomość pakietu MS Office,
zdolność do skutecznego komunikowania się,
gotowości do pracy w systemie zmianowym,

Oferujemy:

zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego klienta na podstawie umowy o pracę,
interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
duże możliwości rozwoju,
atrakcyjne wynagrodzenie,
prywatną opiekę medyczną,
ubezpieczenie na życie,
miejsce pracy: Kutno.