BRANŻE
ID:254499

Magazynier (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000sNpUzQAK

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tuchom, Chwaszczyno, Gdańsk

Obowiązki:
  • obsługa wózka widłowego,
  • sprawne przyjmowanie, składowanie, wydawanie towarów,
  • udział w inwentaryzacjach,
  • posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową, instrukcjami i normami,
  • monitorowanie zapasów magazynowych,
  • wewnętrzny transport towarów w magazynie,
  • odpowiedzialność za terminowe wykonanie zadań na zmianie.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera minimum 6 miesięcy,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym,
  • rzetelność, sumienność i dokładność.
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego klienta na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie wraz z premią frekwencyjną,
  • prywatną opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.
Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant Anita Dehling, tel. 795 428 478.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:obsługa wózka widłowego,
sprawne przyjmowanie, składowanie, wydawanie towarów,
udział w inwentaryzacjach,
posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową, instrukcjami i normami,
monitorowanie zapasów magazynowych,
wewnętrzny transport towarów w magazynie,
odpowiedzialność za terminowe wykonanie zadań na zmianie.

Wymagania:doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera minimum 6 miesięcy,
uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
umiejętność obsługi komputera,
gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym,
rzetelność, sumienność i dokładność.

Oferujemy:zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego klienta na podstawie umowy o pracę,
wynagrodzenie wraz z premią frekwencyjną,
prywatną opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny,
możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.