BRANŻE
ID:254122

Magazynier (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000sNd0LQAS

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Rusocin, Wojanowo, Kowale

Obowiązki:
  • sprawne przyjmowanie, składowanie, wydawanie towarów zgodnie z wymaganiami kontraktowymi klientów,
  • udział w inwentaryzacjach,
  • przemieszczanie palet na regałach,
  • posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową, instrukcjami i normami,
  • wewnętrzny transport towarów w magazynie,
  • odpowiedzialność za terminowe wykonanie zadań na zmianie.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera minimum 6 miesiecy,
  • prawo jazdy kat. B lub uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT - warunek konieczny,
  • aktualne badania sanepidowskie - mile widziane,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • rzetelność, sumienność i dokładność,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • pracę od zaraz,
  • benefity pozapłacowe tj. ubezpieczenie medyczne, kartę sportową,
  • atrakcyjne premie miesięczne,
  • rozbudowany system szkoleń,
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388

Obowiązki:sprawne przyjmowanie, składowanie, wydawanie towarów zgodnie z wymaganiami kontraktowymi klientów,
udział w inwentaryzacjach,
przemieszczanie palet na regałach,
posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową, instrukcjami i normami,
wewnętrzny transport towarów w magazynie,
odpowiedzialność za terminowe wykonanie zadań na zmianie.

Wymagania:doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera minimum 6 miesiecy,
prawo jazdy kat. B lub uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT - warunek konieczny,
aktualne badania sanepidowskie - mile widziane,
umiejętność obsługi komputera,
rzetelność, sumienność i dokładność,
gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:umowę o pracę na pełen etat,
pracę od zaraz,
benefity pozapłacowe tj. ubezpieczenie medyczne, kartę sportową,
atrakcyjne premie miesięczne,
rozbudowany system szkoleń,
jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego.