BRANŻE
ID:246964

Magazynier (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000gOps1QAC

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Pyskowice, Paczyna, Toszek, Wieszowa

Obowiązki:
  • rozwożenie towaru po placach wysyłkowych,
  • przepakowanie boksów,
  • załadunek oraz rozładunek samochodów,
  • przygotowanie towaru do wysyłki,
  • obsługa dokumentacji związanej z wysyłką towaru,
  • obsługa zwrotów.
Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy w systemie równoważnym (zgodnie z grafikiem),
  • zaangażowanie, chęci do pracy,
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • atrakcyjną stawkę godzinową 17,86 zł brutto/godz.,
  • możliwość szybkiego zatrudnienia bezpośrednio u naszego klienta,
  • darmowe obiady w magazynie,
  • atrakcyjny system premiowy do 1000 zł za wydajność i do 300 zł za frekwencję,
  • premię wakacyjną 800 zł,
  • możliwość zrobienia darmowego kursu obsługi wózków widłowych.

Obowiązki:
- rozwożenie towaru po placach wysyłkowych,
- przepakowanie boksów,
- załadunek oraz rozładunek samochodów,
- przygotowanie towaru do wysyłki,
- obsługa dokumentacji związanej z wysyłką towaru,
- obsługa zwrotów.

Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy w systemie równoważnym (zgodnie z grafikiem),
- zaangażowanie, chęci do pracy,
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- atrakcyjną stawkę godzinową 17,86 zł brutto/godz.,
- możliwość szybkiego zatrudnienia bezpośrednio u naszego klienta,
- darmowe obiady w magazynie,
- atrakcyjny system premiowy do 1000 zł za wydajność i do 300 zł za frekwencję,
- premię wakacyjną 800 zł,
- możliwość zrobienia darmowego kursu obsługi wózków widłowych.