BRANŻE
ID:246531

Magazynier (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000WJIzzQAH

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Obowiązki:
  • przyjmowanie dostaw, rozładunek towarów,
  • sortowanie i przygotowanie towarów do wydania,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej.
Wymagania:
  • aktualna książeczka sanepid,
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • dokładność, odpowiedzialność, uczciwość,
Mile widziane:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • gwarantowaną premie na okresie próbnym,
  • dodatkową premię za osiągnięcia,
  • możliwość rozwoju oraz awansu,
  • pracę w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00; 13:00-21:00),
  • miłą atmosferę i dobre warunki pracy.

Obowiązki:
- przyjmowanie dostaw, rozładunek towarów,
- sortowanie i przygotowanie towarów do wydania,
- prowadzenie dokumentacji magazynowej.

Wymagania:
- aktualna książeczka sanepid,
- wykształcenie min. zawodowe,
- bardzo dobra organizacja pracy własnej,
- dokładność, odpowiedzialność, uczciwość,

Mile widziane:uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
- gwarantowaną premie na okresie próbnym,
- dodatkową premię za osiągnięcia,
- możliwość rozwoju oraz awansu,
- pracę w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00; 13:00-21:00),
- miłą atmosferę i dobre warunki pracy.