BRANŻE
ID:242948

Magazynier (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000Fb7syAAB

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowa Ruda, Kłodzko, Ząbkowice Śląskie, Głuszyca

Obowiązki:
  • wykonywanie czynności magazynowych (przyjęć, wydań, wysyłek oraz inwentaryzacji zapasów) według obowiązujących procedur i instrukcji,
  • przygotowywanie wydań materiałów na produkcję według obowiązujących procedur (np. FIFO),
  • przygotowanie wysyłek do klientów,
  • przeprowadzanie inwentaryzacji zapasów,
  • stosowanie prawidłowego obiegu dokumentów magazynowych,
  • ewidencjonowanie przepływów materiałowych w systemie (np. SAP),
  • stosowanie się do zasad 5S,
  • przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ,
  • obsługa wózków widłowych.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne),
  • doświadczenie zawodowe w pracy w magazynie,
  • mile widziana znajomość systemu (SAP),
  • znajomość MS Office,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • dokładność, rzetelność, sumienność, umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta (pierwsza umowa zawierana na okres 12 miesięcy),
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia składająca się z trzech składników,
  • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych m.in.: prywatna opieka medyczna Luxmed, codzienne dofinansowanie do posiłków, karta sportowa umożliwiająca dostęp do aktywnego wypoczynku: Ok System, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, dodatkowe bonusy świąteczne,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia swoich kwalifikacji (możliwość odbycia kursu obsługi wózków widłowych/suwnic, organizowanego w zakładzie) w międzynarodowym przedsiębiorstwie.

Obowiązki:wykonywanie czynności magazynowych (przyjęć, wydań, wysyłek oraz inwentaryzacji zapasów) według obowiązujących procedur i instrukcji,
przygotowywanie wydań materiałów na produkcję według obowiązujących procedur (np. FIFO),
przygotowanie wysyłek do klientów,
przeprowadzanie inwentaryzacji zapasów,
stosowanie prawidłowego obiegu dokumentów magazynowych,
ewidencjonowanie przepływów materiałowych w systemie (np. SAP),
stosowanie się do zasad 5S,
przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ,
obsługa wózków widłowych.

Wymagania:wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne),
doświadczenie zawodowe w pracy w magazynie,
mile widziana znajomość systemu (SAP),
znajomość MS Office,
uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
dokładność, rzetelność, sumienność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta (pierwsza umowa zawierana na okres 12 miesięcy),
atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia składająca się z trzech składników,
atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych m.in.: prywatna opieka medyczna Luxmed, codzienne dofinansowanie do posiłków, karta sportowa umożliwiająca dostęp do aktywnego wypoczynku: Ok System, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, dodatkowe bonusy świąteczne,
możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia swoich kwalifikacji (możliwość odbycia kursu obsługi wózków widłowych/suwnic, organizowanego w zakładzie) w międzynarodowym przedsiębiorstwie.