BRANŻE
ID:240140

Magazynier (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000OZQ6qAAH

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. podkarpackie, Jasionka

Data publikacji: 2018-05-09

Branża: Produkcja / Przemysł, Logistyka / Dystrybucja

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Jasionka

Obowiązki:
  • rozładunek i załadunek samochodów za pomocą odpowiedniego sprzętu,
  • zamawianie kompletów oraz zaopatrywanie produkcji w oparciu o system KAN-BAN,
  • magazynowanie gotowych wyrobów,
  • przygotowanie i realizowanie wysyłek do klienta,
  • kontrola i nadzór nad stanami magazynowymi.
Wymagania:
  • doświadczenia na stanowisku magazyniera,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych - wymóg konieczny,
  • umiejętność pracy w oparciu o procedury, instrukcje pracy, instrukcje BHP,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność,
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie miesięczne,
  • pracę w stabilnej firmie.

Obowiązki:rozładunek i załadunek samochodów za pomocą odpowiedniego sprzętu,
zamawianie kompletów oraz zaopatrywanie produkcji w oparciu o system KAN-BAN,
magazynowanie gotowych wyrobów,
przygotowanie i realizowanie wysyłek do klienta,
kontrola i nadzór nad stanami magazynowymi.

Wymagania:doświadczenia na stanowisku magazyniera,
uprawnienia do obsługi wózków widłowych - wymóg konieczny,
umiejętność pracy w oparciu o procedury, instrukcje pracy, instrukcje BHP,
umiejętność obsługi komputera,
umiejętność pracy w zespole,
dobra organizacja pracy,
komunikatywność,
zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

Oferujemy:atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie miesięczne,
pracę w stabilnej firmie.