BRANŻE
ID:245543

Magazynier (Psary Małe koło Wrześni) - atrakcyjne wynagrodzenie

Numer referencyjny: a0t4H00000pM0sGQAS

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Psary Małe, Września, Swarzędz

Obowiązki:
  • obsługa wózków widłowych,
  • rozładunek/załadunek towarów,
  • przyjmowanie oraz rozkładanie dostaw,
  • przygotowanie materiałów do wysyłki,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej.
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • znajomość obsługi komputera,
  • odpowiedzialność i samodzielność.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenie stanowiskowe,
  • pracę w systemie 2-zmianowym oraz możliwą pracę w soboty (tylko na 1 zmianę 6-14),
  • bogaty pakiet benefitów (ubezpieczenie, karta sportowa, prywatna opieka medyczna),
  • długofalową współpracę,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Miejsce pracy: Psary Małe (koło Wrześni)

Obowiązki:obsługa wózków widłowych,
rozładunek/załadunek towarów,
przyjmowanie oraz rozkładanie dostaw,
przygotowanie materiałów do wysyłki,
prowadzenie dokumentacji magazynowej.

Wymagania:wykształcenie zawodowe lub średnie,
uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
znajomość obsługi komputera,
odpowiedzialność i samodzielność.

Oferujemy:umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
szkolenie stanowiskowe,
pracę w systemie 2-zmianowym oraz możliwą pracę w soboty (tylko na 1 zmianę 6-14),
bogaty pakiet benefitów (ubezpieczenie, karta sportowa, prywatna opieka medyczna),
długofalową współpracę,
oferta dotyczy pracy tymczasowej.