BRANŻE
ID:242792

Magazynier (Przylep)

Numer referencyjny: a0t5800000OZvf3AAD

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra, Przylep

Obowiązki:
  • przyjmowanie i rozłożenie towaru w magazynie,
  • przygotowanie i realizacja zamówień,
  • rozładunek dostaw,
  • weryfikowanie zapasów,
  • przeprowadzanie inwentaryzacji.
Wymagania:
  • mile widziana aktualna książeczka sanepidu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku na 3 zmiany,
  • pracę dla firmy z branży spożywczo-alkoholowej,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Miejsce pracy: Przylep

Obowiązki:przyjmowanie i rozłożenie towaru w magazynie,
przygotowanie i realizacja zamówień,
rozładunek dostaw,
weryfikowanie zapasów,
przeprowadzanie inwentaryzacji.

Wymagania:mile widziana aktualna książeczka sanepidu,
umiejętność pracy w zespole,
gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:umowę o pracę,
pracę od poniedziałku do piątku na 3 zmiany,
pracę dla firmy z branży spożywczo-alkoholowej,
oferta dotyczy pracy tymczasowej.