BRANŻE
ID:254063

Magazynier - Operator wysokiego składu UDT

Numer referencyjny: a0t4H00000sNV2YQAW

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Rusocin, Wojanowo, Kowale, Pruszcz Gdański

Obowiązki:
  • sprawne przyjmowanie, składowanie, wydawanie towarów zgodnie z wymaganiami kontraktowymi klientów,
  • udział w inwentaryzacjach,
  • przemieszczanie palet na regałach wysokiego składu,
  • posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową, instrukcjami i normami,
  • wewnętrzny transport towarów w magazynie,
  • odpowiedzialność za terminowe wykonanie zadań na zmianie.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera,
  • uprawnienia do obsługi wózków wysokiego składu wydane przez UDT - warunek konieczny,
  • aktualne badania sanepidowskie - mile widziane,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • rzetelność, sumienność i dokładność,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • pracę od zaraz,
  • benefity pozapłacowe tj. ubezpieczenie medyczne, kartę sportową,
  • atrakcyjne premie miesięczne,
  • rozbudowany system szkoleń,
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego,
  • możliwość sfinansowania szkolenia UDT po okresie wdrożenia.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388

Obowiązki:sprawne przyjmowanie, składowanie, wydawanie towarów zgodnie z wymaganiami kontraktowymi klientów,
udział w inwentaryzacjach,
przemieszczanie palet na regałach wysokiego składu,
posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową, instrukcjami i normami,
wewnętrzny transport towarów w magazynie,
odpowiedzialność za terminowe wykonanie zadań na zmianie.

Wymagania:doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera,
uprawnienia do obsługi wózków wysokiego składu wydane przez UDT - warunek konieczny,
aktualne badania sanepidowskie - mile widziane,
umiejętność obsługi komputera,
rzetelność, sumienność i dokładność,
gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:umowę o pracę na pełen etat,
pracę od zaraz,
benefity pozapłacowe tj. ubezpieczenie medyczne, kartę sportową,
atrakcyjne premie miesięczne,
rozbudowany system szkoleń,
jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego,
możliwość sfinansowania szkolenia UDT po okresie wdrożenia.