BRANŻE
ID:259635

Magazynier / Operator wózka widłowego

Numer referencyjny: a0t4H00000tF9oOQAS

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne, Szamotuły, Kaźmierz, Duszniki

Obowiązki:
  • załadunek / rozładunek towarów,
  • obsługa wózka widłowego,
  • przygotowanie towaru do wysyłki,
  • obsługa programu magazynowo-logistycznego,
  • kontrola towarów przyjmowanych i wysyłanych (ilościowa i jakościowa),
  • praca ze skanerem.
Wymagania:
  • umiejętność obsługi skanera,
  • udokumentowane doświadczenie jako operator wózka widłowego wysokiego składowania,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej,
  • mile widziane aktualne badania sanitarne,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku (5:30-13:30, 14:30-22:30),
  • długofalową współpracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, gwarantowane premię oraz dodatek za obecność w pracy,
  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji w branży piekarniczo-cukierniczej,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:załadunek / rozładunek towarów,
obsługa wózka widłowego,
przygotowanie towaru do wysyłki,
obsługa programu magazynowo-logistycznego,
kontrola towarów przyjmowanych i wysyłanych (ilościowa i jakościowa),
praca ze skanerem.

Wymagania:umiejętność obsługi skanera,
udokumentowane doświadczenie jako operator wózka widłowego wysokiego składowania,
dyspozycyjność do pracy zmianowej,
mile widziane aktualne badania sanitarne,
umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:umowę o pracę,
pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku (5:30-13:30, 14:30-22:30),
długofalową współpracę,
atrakcyjne wynagrodzenie, gwarantowane premię oraz dodatek za obecność w pracy,
pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji w branży piekarniczo-cukierniczej,
oferta dotyczy pracy tymczasowej.