BRANŻE
ID:245800

Magazynier/Operator wózka widłowego

Numer referencyjny: a0t5800000ZtXF7AAN

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. śląskie, Sosnowiec

Data publikacji: 2019-03-21

Branża: Praca fizyczna

Rodzaj: Praca tymczasowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Obowiązki:
  • rozładunki/załadunki towaru,
  • obsługa wózka widłowego,
  • pakowanie towaru,
  • wprowadzanie danych do systemu.
Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT - mile widziane,
  • gotowość podjęcia pracy na 3 zmiany,
  • doświadczenie w pracy w magazynie,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • zaangażowanie, sumienność.
Oferujemy:
  • umowę o pracę, chcemy się związać z Tobą na stałe,
  • atrakcyjne premie po okresie próbnym,
  • wolne weekendy,
  • pakiet Multisport dla chętnych,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • prywatną opiekę medyczną dla zainteresowanych,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

Obowiązki:rozładunki/załadunki towaru,
obsługa wózka widłowego,
pakowanie towaru,
wprowadzanie danych do systemu.

Wymagania:uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT - mile widziane,
gotowość podjęcia pracy na 3 zmiany,
doświadczenie w pracy w magazynie,
podstawowa znajomość obsługi komputera,
zaangażowanie, sumienność.

Oferujemy:umowę o pracę, chcemy się związać z Tobą na stałe,
atrakcyjne premie po okresie próbnym,
wolne weekendy,
pakiet Multisport dla chętnych,
dofinansowanie do posiłków,
prywatną opiekę medyczną dla zainteresowanych,
ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.