BRANŻE
ID:246793

Magazynier (Mścice)

Numer referencyjny: a0t4H00000WJGz9QAH

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Mścice, Koszalin, Będzino

Obowiązki:
  • przyjęcie oraz alokacja towaru w magazynie,
  • przygotowywanie oraz realizacja zamówień,
  • rozładunek dostaw,
  • weryfikowanie zapasów,
  • przeprowadzanie inwentaryzacji.
Wymagania:
  • mile widziana aktualna książeczka sanepidu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dbałość o porządek w miejscu pracy,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie lub umowę o pracę tymczasową,
  • pracę od poniedziałku do piątku (w maju system 2-zmianowy, od czerwca system 3-zmianowy),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Miejsce pracy: Mścice koło Koszalina (dojazd we własnym zakresie).

Obowiązki:
- przyjęcie oraz alokacja towaru w magazynie,
- przygotowywanie oraz realizacja zamówień,
- rozładunek dostaw,
- weryfikowanie zapasów,
- przeprowadzanie inwentaryzacji.

Wymagania:
- mile widziana aktualna książeczka sanepidu,
- umiejętność pracy w zespole,
- dbałość o porządek w miejscu pracy,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie lub umowę o pracę tymczasową,
- pracę od poniedziałku do piątku (w maju system 2-zmianowy, od czerwca system 3-zmianowy),
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.