BRANŻE
ID:245546

Magazynier

Numer referencyjny: a0t4H00000pM0tsQAC

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki, Łódź, Zgierz, Pabianice

Obowiązki:
  • przyjmowanie i rozładowywanie materiałów i detali,
  • wydawanie gotowych wyrobów przewoźnikom,
  • obsługa sprzętu transportowego,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej.
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT) lub doświadczenie w obsłudze wózków,
  • doświadczenie w pracy w magazynie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
Oferujemy:
  • pracę w renomowanej firmie produkcyjnej,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u naszego klienta,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej,
  • miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki.

Magazynier

Obowiązki:przyjmowanie i rozładowywanie materiałów i detali,
wydawanie gotowych wyrobów przewoźnikom,
obsługa sprzętu transportowego,
prowadzenie dokumentacji magazynowej.

Wymagania:wykształcenie zawodowe lub średnie,
uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT) lub doświadczenie w obsłudze wózków,
doświadczenie w pracy w magazynie,
umiejętność pracy w zespole,
gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:pracę w renomowanej firmie produkcyjnej,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
atrakcyjne wynagrodzenie,
możliwość zatrudnienia bezpośrednio u naszego klienta,
oferta dotyczy pracy tymczasowej,
miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki.