BRANŻE
ID:243981

Magazynier

Numer referencyjny: a0t5800000Zt8FCAAZ

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Gądki, Kórnik, Śrem

Obowiązki:
  • bieżąca obsługa zleceń,
  • rozładunki i przyjęcia dostaw,
  • przygotowywanie wysyłek.
Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych - mile widziane,
  • doświadczenie w magazynie - mile widziane.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów,
  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta (bez pośredników),
  • wygodne godziny pracy (system dwóch zmian w godzinach 7-15, 11-19),
  • pracę na pół lub pełen etat,
  • wolne weekendy.
  • pracę w młodym zespole oraz przyjaznej atmosferze,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w centrum logistycznym wyposażonym w nowoczesne technologie.

Magazynier

Obowiązki:bieżąca obsługa zleceń,
rozładunki i przyjęcia dostaw,
przygotowywanie wysyłek.

Wymagania:uprawnienia do obsługi wózków widłowych - mile widziane,
doświadczenie w magazynie - mile widziane.

Oferujemy:atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów,
zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta (bez pośredników),
wygodne godziny pracy (system dwóch zmian w godzinach 7-15, 11-19),
pracę na pół lub pełen etat,
wolne weekendy.
pracę w młodym zespole oraz przyjaznej atmosferze,
możliwość zdobycia doświadczenia w centrum logistycznym wyposażonym w nowoczesne technologie.