BRANŻE
ID:241293

Magazynier

Numer referencyjny: a0t5800000OaZBfAAN

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Dąbrowa

Obowiązki:
  • sprawne i terminowe przyjmowanie dostaw,
  • kontrola jakości dostaw oraz wysyłek,
  • wysyłanie wyrobów gotowych zgodnie z dokumentacją,
  • prawidłowe umieszczanie surowców/wyrobów gotowych na regałach,
  • wydawanie dostępnego surowca na produkcje,
  • przeprowadzanie regularnych inwentaryzacji,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • wywożenie odpadu poprodukcyjnego i segregacja na zewnątrz fabryki.
Wymagania:
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • doświadczenie w pracy przy wysokim składzie (wózki czołowe),
  • dyspozycyjność do pracy w trybie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku.
Oferujemy:
  • ciekawą prace w młodym zespole, w międzynarodowym środowisku,
  • stałą, długofalową współpracę,
  • opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe, przez okres wakacyjny codziennie świeże owoce.

Magazynier

Obowiązki:sprawne i terminowe przyjmowanie dostaw,
kontrola jakości dostaw oraz wysyłek,
wysyłanie wyrobów gotowych zgodnie z dokumentacją,
prawidłowe umieszczanie surowców/wyrobów gotowych na regałach,
wydawanie dostępnego surowca na produkcje,
przeprowadzanie regularnych inwentaryzacji,
prowadzenie dokumentacji magazynowej,
wywożenie odpadu poprodukcyjnego i segregacja na zewnątrz fabryki.

Wymagania:umiejętność obsługi pakietu MS Office,
uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
doświadczenie w pracy przy wysokim składzie (wózki czołowe),
dyspozycyjność do pracy w trybie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku.

Oferujemy:ciekawą prace w młodym zespole, w międzynarodowym środowisku,
stałą, długofalową współpracę,
opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe, przez okres wakacyjny codziennie świeże owoce.