BRANŻE
ID:242984

Lutowacz (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000Zs6ZOAAZ

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Świebodzice, Wałbrzych, Strzegom, Jaworzyna Śląska

Obowiązki:
  • przygotowywanie wymienników CuAI do procesu lutowania wg dokumentacji produkcyjnej (wykonanie aranżacji),
  • lutowanie twarde (płomieniowe palnikiem acetylenowo-tlenowym) wymienników CuAl,
  • podstawowe czynności transportu wewnętrznego związane z przygotowaniem wymienników CuAl do procesu lutowania i czynności transportu wewnętrznego niezbędne po procesie lutowania twardego wymienników.
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe o kierunku mechanicznym (mile widziane: ślusarz, mechanik, spawacz),
  • doświadczenie w przemyśle metalowym,
  • umiejętność czytania dokumentacji techniczno-konstrukcyjnej,
  • podstawowe uprawnienia do obsługi palnika gazowego (mile widziane - niekonieczne uprawnienia do obsługi suwnic, żurawi).
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawierana bezpośrednio z firmą naszego klienta,
  • pracę w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22),
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + premie kwartalne,
  • fundusz socjalny (bonusy świąteczne, wczasy pod gruszą),
  • pracę w przyjaznym, kameralnym środowisku umożliwiająca rozwój w strukturach firmy.

Obowiązki:przygotowywanie wymienników CuAI do procesu lutowania wg dokumentacji produkcyjnej (wykonanie aranżacji),
lutowanie twarde (płomieniowe palnikiem acetylenowo-tlenowym) wymienników CuAl,
podstawowe czynności transportu wewnętrznego związane z przygotowaniem wymienników CuAl do procesu lutowania i czynności transportu wewnętrznego niezbędne po procesie lutowania twardego wymienników.

Wymagania:wykształcenie zawodowe o kierunku mechanicznym (mile widziane: ślusarz, mechanik, spawacz),
doświadczenie w przemyśle metalowym,
umiejętność czytania dokumentacji techniczno-konstrukcyjnej,
podstawowe uprawnienia do obsługi palnika gazowego (mile widziane - niekonieczne uprawnienia do obsługi suwnic, żurawi).

Oferujemy:zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawierana bezpośrednio z firmą naszego klienta,
pracę w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22),
konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + premie kwartalne,
fundusz socjalny (bonusy świąteczne, wczasy pod gruszą),
pracę w przyjaznym, kameralnym środowisku umożliwiająca rozwój w strukturach firmy.