BRANŻE
ID:244181

Logistics and Warehouse Specialist / Specjalista logistyczno-magazynowy

Numer referencyjny: a0t5800000ZtGDeAAN

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Środa Śląska, Brzeg Dolny, Wrocław

Obowiązki:
  • przyjmowanie części do centrum logistycznego,
  • tworzenie odpowiedniej dokumentacji w związku z transportem części,
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • pakowanie oraz kontrola części,
  • obsługa wózka widłowego oraz paletowego.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w magazynie,
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
  • znajomość MS Excel,
  • umiejętność dobrego posługiwania się językiem angielskim (praca w międzynarodowym środowisku).
Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne zarobki,
  • miejsce pracy: Środa Śląska,
  • współpracę z firmą z branży lotniczej,
  • możliwość rozwoju w branży logistycznej, w międzynarodowym środowisku,
  • miłą atmosferę w pracy.

Obowiązki:przyjmowanie części do centrum logistycznego,
tworzenie odpowiedniej dokumentacji w związku z transportem części,
wprowadzanie danych do systemu,
pakowanie oraz kontrola części,
obsługa wózka widłowego oraz paletowego.

Wymagania:doświadczenie w pracy w magazynie,
uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
znajomość MS Excel,
umiejętność dobrego posługiwania się językiem angielskim (praca w międzynarodowym środowisku).

Oferujemy:współpracę w oparciu o umowę o pracę,
pracę na pełen etat,
atrakcyjne zarobki,
miejsce pracy: Środa Śląska,
współpracę z firmą z branży lotniczej,
możliwość rozwoju w branży logistycznej, w międzynarodowym środowisku,
miłą atmosferę w pracy.