BRANŻE
ID:280946

Lider działu logistyki (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000009ONIXQA4

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. łódzkie, Tomaszów Mazowiecki

Data publikacji: 2024-03-14

Branża: Produkcja / Przemysł, Logistyka / Dystrybucja

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • nadzorowanie procesu zakupów surowców produkcyjnych,
  • efektywne planowanie oraz bieżące monitorowanie poziomu zapasów surowców,
  • utrzymywanie stałego kontaktu z dostawcami, ich ocena, planowanie współpracy, poszukiwanie nowych itp.,
  • przetwarzanie i analiza zamówień Klienta oraz koordynacja planu produkcji serwisowej,
  • nadzorowanie i koordynacja przepływów logistycznych surowca i półwyrobu wewnątrz MIT,
  • koordynacja i nadzór modułu MRP, planowanie zapotrzebowania materiałowego oraz koordynacja dostaw surowców, komponentów i opakowań zgodnie z wymaganiami Działu Produkcji oraz Klientów,
  • obsługa systemu Time Slot Management oraz portali B2B,
  • monitorowanie i ciągłe działania zwiększające satysfakcję Klientów,
  • koordynacja i zamawianie transportu surowców i wyrobów gotowych,
  • obsługa modułu MM i SD systemu SAP.

Wymagamy:
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy w działach logistyki lub zakupów w zakładach produkcyjnych,
  • zdolności negocjacyjne i komunikatywność,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • umiejętność planowania pracy zespołu i delegowania zadań,
  • znajomość zagadnień: Certyfikacja CCC, Lean Manufacturing, Problem Solving,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zapewniającym swobodną komunikację w mowie i piśmie.

Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego klienta na podstawie umowy o pracę,
  • interesującą pracę w globalnej organizacji w realnymi możliwościami rozwoju,
  • możliwość pracy w środowisku nowych technologii w ramach projektów międzynarodowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS.

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki.

nadzorowanie procesu zakupów surowców produkcyjnych,
efektywne planowanie oraz bieżące monitorowanie poziomu zapasów surowców,
utrzymywanie stałego kontaktu z dostawcami, ich ocena, planowanie współpracy, poszukiwanie nowych itp.,
przetwarzanie i analiza zamówień Klienta oraz koordynacja planu produkcji serwisowej,
nadzorowanie i koordynacja przepływów logistycznych surowca i półwyrobu wewnątrz MIT,
koordynacja i nadzór modułu MRP, planowanie zapotrzebowania materiałowego oraz koordynacja dostaw surowców, komponentów i opakowań zgodnie z wymaganiami Działu Produkcji oraz Klientów,
obsługa systemu Time Slot Management oraz portali B2B,
monitorowanie i ciągłe działania zwiększające satysfakcję Klientów,
koordynacja i zamawianie transportu surowców i wyrobów gotowych,
obsługa modułu MM i SD systemu SAP.

Wymagamy:

kilkuletnie doświadczenie w pracy w działach logistyki lub zakupów w zakładach produkcyjnych,
zdolności negocjacyjne i komunikatywność,
doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
umiejętność planowania pracy zespołu i delegowania zadań,
znajomość zagadnień: Certyfikacja CCC, Lean Manufacturing, Problem Solving,
znajomość języka angielskiego w stopniu zapewniającym swobodną komunikację w mowie i piśmie.

Oferujemy:

zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego klienta na podstawie umowy o pracę,
interesującą pracę w globalnej organizacji w realnymi możliwościami rozwoju,
możliwość pracy w środowisku nowych technologii w ramach projektów międzynarodowych,
atrakcyjne wynagrodzenie,
prywatną opiekę medyczną,
pakiet socjalny w ramach ZFŚS.