BRANŻE
ID:253036

Lakiernik (Środa Wielkopolska)

Numer referencyjny: a0t4H00000sNVADQA4

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska, Września, Śrem

Obowiązki:
  • przygotowanie powierzchni do szpachlowania, szlifowanie, oklejanie,
  • matowanie podkładu oraz oklejanie przed malowaniem,
  • malowanie dekoracyjne (baza oraz lakier bezbarwny).
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku lakiernika,
  • wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane kierunkowe,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w grupie.
Oferujemy:
  • umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednie u naszego Klienta),
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • rozbudowany system premiowy,
  • bogaty pakiet socjalny (bonus wakacyjny, Pracowniczy Program Emerytalny),
  • dofinansowanie do posiłków ("posiłek za 1 zł" ),
  • pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • pracę w nowo otwartej lakierni (nowoczesne technologie i narzędzia do pracy),
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. , nr cert. 388.

Obowiązki:przygotowanie powierzchni do szpachlowania, szlifowanie, oklejanie,
matowanie podkładu oraz oklejanie przed malowaniem,
malowanie dekoracyjne (baza oraz lakier bezbarwny).

Wymagania:doświadczenie w pracy na stanowisku lakiernika,
wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane kierunkowe,
gotowość do pracy w systemie zmianowym,
dyspozycyjność,
umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednie u naszego Klienta),
konkurencyjne wynagrodzenie,
rozbudowany system premiowy,
bogaty pakiet socjalny (bonus wakacyjny, Pracowniczy Program Emerytalny),
dofinansowanie do posiłków ("posiłek za 1 zł" ),
pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku,
możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,
pracę w nowo otwartej lakierni (nowoczesne technologie i narzędzia do pracy),
pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.