BRANŻE
ID:237667

Laborant/ka

Numer referencyjny: a0t5800000FaU14AAF

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Laborant/ka
Miejsce pracy: Oława

Obowiązki:
  • bieżące sprawdzanie jakości wyrobów gotowych,
  • przeprowadzanie testów jakościowych.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie,
  • umiejętność obsługi programów z grupy Office (głównie Excel),
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • dokładność, systematyczność, zaangażowanie,
  • dobra współpraca w zespole.
Oferujemy:
  • pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową w renomowanej firmie produkcyjnej na terenie Oławy.

Laborant/ka

Obowiązki:bieżące sprawdzanie jakości wyrobów gotowych,
przeprowadzanie testów jakościowych.

Wymagania:wykształcenie min. średnie,
umiejętność obsługi programów z grupy Office (głównie Excel),
odpowiedzialność za powierzone zadania,
dokładność, systematyczność, zaangażowanie,
dobra współpraca w zespole.

Oferujemy:pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową w renomowanej firmie produkcyjnej na terenie Oławy.