BRANŻE
ID:244770

Kwalifikowany pracownik ochrony - Dowódca zmiany

KONSALNET - wiodąca firma z branży ochrony poszukuje kandydatów na stanowisko: Dowódca zmiany

Kwalifikowany pracownik ochrony - Dowódca zmiany ZADANIA:

Koordynacja pracowników ochrony na obiekcie handlowym
nadzór nad dokumentacją obiektową
planowanie harmonogramów i grafików
nadzór i kontrola nad pracami wykonywanymi przez pracowników własnych i podwykonawców
zarządzanie oraz organizacja pracy logistyczno-operacyjnej obiektu
przygotowywanie raportów oraz codzienny kontakt z klientem
bieżący kontakt z przełożonymi i wyznaczonymi działami firmy

WYMAGANIA:

doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników
doświadczenie na obiektach handlowych
mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności ( nie jest to wymóg konieczny)
dyspozycyjność
komunikatywności oraz doskonałej organizacji pracy własnej oraz podległych pracowników

OFERUJEMY:

 pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju
 stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
 możliwość rozwoju i szkoleń
 niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny: 605-103-974 lub o przesłanie CV. Miejsce:Kraków Kraków