BRANŻE
ID:246714

Kucharz (m/k) - Holandia

Numer referencyjny: a0t4H00000WJL77QAH

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:
  • odpowiedzialność za codzienną działalność i postępy w kuchni,
  • nadzór techniczny i przygotowanie potraw przy wsparciu pomocników,
  • nadzór nad przestrzeganiem BHP, HACCP oraz metodami prezentacji dań,
  • opracowywanie przepisów, propozycji, dokonywanie obliczeń, omawianie.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza,
  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne,
  • punktualność,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność, rzetelność, uczciwość.
Oferujemy:
  • bardzo atrakcyjne zarobki (1600- 2000 euro),
  • darmowy nocleg (prywatne pokoje z WiFi),
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy.

Obowiązki:
- odpowiedzialność za codzienną działalność i postępy w kuchni,
- nadzór techniczny i przygotowanie potraw przy wsparciu pomocników,
- nadzór nad przestrzeganiem BHP, HACCP oraz metodami prezentacji dań,
- opracowywanie przepisów, propozycji, dokonywanie obliczeń, omawianie.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza,
- mile widziane wykształcenie gastronomiczne,
- punktualność,
- dobra organizacja pracy własnej,
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
- odpowiedzialność, rzetelność, uczciwość.

Oferujemy:
- bardzo atrakcyjne zarobki (1600- 2000 euro),
- darmowy nocleg (prywatne pokoje z WiFi),
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku pracy.