BRANŻE
ID:256695

Kucharz (k/m) Holandia

Numer referencyjny: a0t4H00000tEvXsQAK

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Holandia

Data publikacji: 2021-05-05

Branża: Gastronomia / Catering, Hotelarstwo / Turystyka

Rodzaj: Praca za granicą

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • przygotowywanie gorących i zimnych potraw,
  • dbanie o jakość potraw, przygotowywanie ich zgodnie ze standardami firmy,
  • opracowywanie przepisów, propozycji, dokonywanie obliczeń, omawianie,
  • raportowanie do szefa kuchni,
  • odpowiedzialność za codzienną działalność i postępy w kuchni,
  • nadzór nad przestrzeganiem BHP, HACCP oraz metodami prezentacji dań.
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego - znajomość języka będzie weryfikowana,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • doświadczenie w pracy w branży gastronomicznej, na podobnym stanowisku,
  • dyplom ukończenia szkoły kierunkowej,
  • kreatywność i pasja do gotowania.
Oferujemy:
  • miejsce pracy uzależnione jest od aktualnego zapotrzebowania pracodawców,
  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie: 1764 euro,
  • 8% dodatku urlopowego,
  • zakwaterowanie w max. dwuosobowych pokojach z dostępem do wi-fi (koszt 77 euro tygodniowo),
  • możliwość korzystania z posiłków w miejscu pracy,
  • możliwość wypożyczenia samochodu służbowego,
  • pracę min. 38 godzin tygodniowo, grafik ustalony w porozumieniu z restauracją,
  • odzież roboczą, komfortowe miejsce pracy,
  • kursy i szkolenia zawodowe, możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w miłej i przyjemnej atmosferze.
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV w języku angielskim, niemieckim lub holenderskim. CV w języku polskim nie będą rozpatrywane.

Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant Aleksandra Świeca, tel. 605 121 248. Gliwice, al. W. Korfantego 25/2, 1 piętro. Zapraszamy w godzinach 09:00-15:00.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Opis stanowiska:przygotowywanie gorących i zimnych potraw,
dbanie o jakość potraw, przygotowywanie ich zgodnie ze standardami firmy,
opracowywanie przepisów, propozycji, dokonywanie obliczeń, omawianie,
raportowanie do szefa kuchni,
odpowiedzialność za codzienną działalność i postępy w kuchni,
nadzór nad przestrzeganiem BHP, HACCP oraz metodami prezentacji dań.

Wymagania:komunikatywna znajomość języka angielskiego - znajomość języka będzie weryfikowana,
mile widziana znajomość języka niemieckiego,
doświadczenie w pracy w branży gastronomicznej, na podobnym stanowisku,
dyplom ukończenia szkoły kierunkowej,
kreatywność i pasja do gotowania.

Oferujemy:miejsce pracy uzależnione jest od aktualnego zapotrzebowania pracodawców,
zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę,
bardzo atrakcyjne wynagrodzenie: 1764 euro,
8% dodatku urlopowego,
zakwaterowanie w max. dwuosobowych pokojach z dostępem do wi-fi (koszt 77 euro tygodniowo),
możliwość korzystania z posiłków w miejscu pracy,
możliwość wypożyczenia samochodu służbowego,
pracę min. 38 godzin tygodniowo, grafik ustalony w porozumieniu z restauracją,
odzież roboczą, komfortowe miejsce pracy,
kursy i szkolenia zawodowe, możliwość rozwoju zawodowego,
pracę w miłej i przyjemnej atmosferze.