BRANŻE
ID:242958

Kucharz - Austria

Numer referencyjny: a0t5800000ZsWIKAA3

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Austria

Data publikacji: 2018-10-03

Branża: Gastronomia / Catering

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Ischgl

Obowiązki:
  • przygotowywanie i podawanie ciepłych i zimnych potraw oraz przekąsek i wariacji śniadaniowych,
  • samodzielne wykonywanie prac przygotowawczych,
  • wykonywanie wszelkich prac z przestrzeganiem przepisów BHP oraz wewnętrznych celów,
  • przestrzeganie wewnętrznych wytycznych firmy.
Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku kucharza (mile widziane kwalifikacje zawodowe),
  • znajomość języka niemieckiego: stopień podstawowy, A1-A2,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoki poziom niezawodności i wytrwałości.
Oferujemy:
  • miesięczne wynagrodzenie w wysokości 1500 euro netto przy 54-godzinnym tygodniu pracy - z możliwością nadgodzin,
  • godziny pracy w przedziale od poniedziałku do niedzieli, 6:00-20:00 (6 dni w tygodniu),
  • zakwaterowanie i wyżywienie w pakiecie pracowniczym,
  • wyżywienie w dni wolne od pracy,
  • zniżkę na skipass,
  • miłą i uprzejmą atmosfera pracy,
  • bardzo dobry dojazd komunikacją publiczną,
  • pracę w czterogwiazdkowym hotelu znajdującym się popularnym kurorcie narciarskim,
  • początek pracy: połowa/koniec listopada 2018 r.

Obowiązki:przygotowywanie i podawanie ciepłych i zimnych potraw oraz przekąsek i wariacji śniadaniowych,
samodzielne wykonywanie prac przygotowawczych,
wykonywanie wszelkich prac z przestrzeganiem przepisów BHP oraz wewnętrznych celów,
przestrzeganie wewnętrznych wytycznych firmy.

Wymagania:doświadczenie na stanowisku kucharza (mile widziane kwalifikacje zawodowe),
znajomość języka niemieckiego: stopień podstawowy, A1-A2,
umiejętność pracy w zespole,
wysoki poziom niezawodności i wytrwałości.

Oferujemy:miesięczne wynagrodzenie w wysokości 1500 euro netto przy 54-godzinnym tygodniu pracy - z możliwością nadgodzin,
godziny pracy w przedziale od poniedziałku do niedzieli, 6:00-20:00 (6 dni w tygodniu),
zakwaterowanie i wyżywienie w pakiecie pracowniczym,
wyżywienie w dni wolne od pracy,
zniżkę na skipass,
miłą i uprzejmą atmosfera pracy,
bardzo dobry dojazd komunikacją publiczną,
pracę w czterogwiazdkowym hotelu znajdującym się popularnym kurorcie narciarskim,
początek pracy: połowa/koniec listopada 2018 r.