BRANŻE
ID:280952

Księgowy/ Księgowa

Numer referencyjny: a0t6N000009ONNmQAO

Aktualnie dla naszego Klienta, jednego z najbardziej rozpoznawalnych firm produkcyjnych w Świdniku, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • księgowanie operacji gospodarczych (zakup, sprzedaż, wyciągi bankowe),
  • przeprowadzanie niezbędnych czynności związanych z procesem zamknięcia księgowo miesiąca,
  • rozliczanie podatku VAT,
  • sporządzanie JPK, VAT, JPK KR.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu MS Excel na poziomie zaawansowanym,
  • doświadczenie w dziale księgowości, znajomość systemu SAP,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B2,
  • znajomość zagadnień podatkowych z zakresu podatku VAT oraz podatku dochodowego od osób prawnych,
  • dobrze rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia oraz umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność, skrupulatność, rzetelność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania kontaktów.

Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat, umowa na 18 miesięcy (zastępstwo),
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • zatrudnienie w jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm produkcyjnych,
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych,
  • ubezpieczenie na życie,
  • kartę Medicover Sport,
  • Pakiet Opieki Medycznej.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

księgowanie operacji gospodarczych (zakup, sprzedaż, wyciągi bankowe),
przeprowadzanie niezbędnych czynności związanych z procesem zamknięcia księgowo miesiąca,
rozliczanie podatku VAT,
sporządzanie JPK, VAT, JPK KR.

Wymagania:

wykształcenie wyższe,
dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu MS Excel na poziomie zaawansowanym,
doświadczenie w dziale księgowości, znajomość systemu SAP,
znajomość j. angielskiego na poziomie B2,
znajomość zagadnień podatkowych z zakresu podatku VAT oraz podatku dochodowego od osób prawnych,
dobrze rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia oraz umiejętność pracy w zespole,
dokładność, skrupulatność, rzetelność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy,
komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania kontaktów.

Oferujemy:

umowę o pracę tymczasową na pełny etat, umowa na 18 miesięcy (zastępstwo),
atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
zatrudnienie w jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm produkcyjnych,
pakiet szkoleń wdrożeniowych,
ubezpieczenie na życie,
kartę Medicover Sport,
Pakiet Opieki Medycznej.