BRANŻE
ID:251749

Księgowa/y w dziale księgi głównej

Numer referencyjny: a0t4H00000knj9ZQAQ

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Warszawa, Polska

Data publikacji: 2020-03-06

Branża: Księgowość / Audyt / Podatki

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
  • weryfikacja i przetwarzanie dokumentów księgowych,
  • wpisy w dzienniku księgowym księgi głównej,
  • uzgadnianie kont bilansowych,
  • prowadzenie księgi środków trwałych,
  • dostarczanie danych i analiz do celów audytu,
  • przygotowywanie raportów korporacyjnych zgodnie z MSSF.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość lub pokrewne),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość narzędzi MS Office,
  • znajomość SAP (moduły rozliczeniowe) będzie dodatkowym atutem,
  • zapał do nauki,
  • umiejętność koncentracji na zadaniach, pracy w zespole.
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie, z możliwością kierowania różnymi projektami i działaniami,
  • możliwość uzyskania doświadczenia i rozwoju w środowisku finansowym,
  • pracę w zróżnicowanym i wspierającym zespole profesjonalistów,
  • szkolenia dostosowane do potrzeb i celów zawodowych pracowników,
  • świadczenia dodatkowe,
  • możliwość rozwoju w oparciu o jasne ścieżki kariery,
  • umowę o pracę.

Obowiązki:weryfikacja i przetwarzanie dokumentów księgowych,
wpisy w dzienniku księgowym księgi głównej,
uzgadnianie kont bilansowych,
prowadzenie księgi środków trwałych,
dostarczanie danych i analiz do celów audytu,
przygotowywanie raportów korporacyjnych zgodnie z MSSF.

Wymagania:wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość lub pokrewne),
dobra znajomość języka angielskiego,
znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem,
dobra znajomość narzędzi MS Office,
znajomość SAP (moduły rozliczeniowe) będzie dodatkowym atutem,
zapał do nauki,
umiejętność koncentracji na zadaniach, pracy w zespole.

Oferujemy:pracę w międzynarodowej firmie, z możliwością kierowania różnymi projektami i działaniami,
możliwość uzyskania doświadczenia i rozwoju w środowisku finansowym,
pracę w zróżnicowanym i wspierającym zespole profesjonalistów,
szkolenia dostosowane do potrzeb i celów zawodowych pracowników,
świadczenia dodatkowe,
możliwość rozwoju w oparciu o jasne ścieżki kariery,