BRANŻE
ID:252516

Księgowa (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000sNOWaQAO

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wykroty, Bolesławiec, Lubań, Zgorzelec

Obowiązki:
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • uzgadnianie kont księgowych i zamykanie miesiąca,
  • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • rozliczanie RMK,
  • analiza rozrachunków, uzgadnianie sald,
  • sprawdzanie rejestrów VAT,
  • pomoc przy innych czynnościach wykonywanych w dziale księgowości,
  • sporządzanie intrastat,
  • naliczanie delegacji krajowych i zagranicznych,
  • księgowanie faktur sprzedażowych, zakupowych, wyciągów bankowych, księgowanie dokumentów krajowych i zagranicznych.
Wymagania:
  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy w dziale księgowości przy pełnych księgach,
  • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości,
  • znajomość przepisów ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych,
  • znajomość przepisów ustawy o podatku od towarów i usług, ze szczególnym uwzględnieniem WNT, import usług, WDT, eksport,
  • znajomość/umiejętność obsługi programu Comarch ERP XL - moduł księgowość, środki trwałe, sprzedaż będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość MS Office, szczególnie MS Excel,
  • wykształcenie wyższe (mile widziana: ekonomia, finanse i rachunkowość),
  • dyspozycyjność,
  • dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • benefity typu: premie świąteczne oraz wczasy pod gruszą,
  • ryczałt za dojazdy,
  • pracę w godzinach 8-16.
Miejsce pracy: Wykroty

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:sporządzanie deklaracji podatkowych,
uzgadnianie kont księgowych i zamykanie miesiąca,
udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
rozliczanie RMK,
analiza rozrachunków, uzgadnianie sald,
sprawdzanie rejestrów VAT,
pomoc przy innych czynnościach wykonywanych w dziale księgowości,
sporządzanie intrastat,
naliczanie delegacji krajowych i zagranicznych,
księgowanie faktur sprzedażowych, zakupowych, wyciągów bankowych, księgowanie dokumentów krajowych i zagranicznych.

Wymagania:min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy w dziale księgowości przy pełnych księgach,
znajomość przepisów ustawy o rachunkowości,
znajomość przepisów ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych,
znajomość przepisów ustawy o podatku od towarów i usług, ze szczególnym uwzględnieniem WNT, import usług, WDT, eksport,
znajomość/umiejętność obsługi programu Comarch ERP XL - moduł księgowość, środki trwałe, sprzedaż będzie dodatkowym atutem,
dobra znajomość MS Office, szczególnie MS Excel,
wykształcenie wyższe (mile widziana: ekonomia, finanse i rachunkowość),
dyspozycyjność,
dobra organizacja pracy.

Oferujemy:zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
ubezpieczenie grupowe,
benefity typu: premie świąteczne oraz wczasy pod gruszą,
ryczałt za dojazdy,
pracę w godzinach 8-16.