BRANŻE
ID:243430

Księgowa/Księgowy

Numer referencyjny: a0t5800000Zso5VAAR

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. pomorskie, Pruszcz Gdański

Data publikacji: 2018-10-26

Branża: Księgowość / Audyt / Podatki

Rodzaj: Praca tymczasowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Obowiązki:
  • kompletowanie i administrowanie dokumentacji księgowej firmy,
  • bieżące kontrolowanie dokumentacji oraz zapisów kont,
  • dekretowanie dokumentów księgowych w zakresie sprzedaży i zakupu,
  • sporządzanie dowodów wewnętrznych do wystawiania faktur i ich korekt,
  • sporządzanie i uzgadnianie rejestrów sprzedaży i zakupu dla celów podatku VAT,
  • uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • wystawianie not odsetkowych i prowadzenie postępowania wyjaśniającego do not odsetkowych,
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej.
Wymagania:
  • dyplom ukończenia studiów wyższych z zakresu rachunkowości, finansów i/lub ekonomii,
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale księgowości lub finansowym,
  • atutem będzie praktyczna znajomość zagadnień księgowych oraz obowiązujących przepisów podatkowych (w tym ustawy o rachunkowości oraz ustawy o VAT),
  • dobra znajomość obsługi programu Excel,
  • mile widziana znajomość obsługi programów klasy ERP w szczególności ERP XL lub Comarch Optima,
  • dobra organizacja pracy własnej, skrupulatność, komunikatywność, zaangażowanie w powierzone zadania.
Oferujemy:
  • pracę w firmie w prężnie rozwijającym się sektorze agro na umowę o pracę na pełen etat na zastępstwo (przewidywany czas zatrudnienia to ok 1-1.5 roku z możliwością kontynuacji zatrudnienia w firmie),
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz w oddziale firmy zlokalizowanym w miejscowości Rekcin (woj. pomorskie),
  • samodzielne stanowisko pracy umożliwiające zastosowanie nabytych kompetencji podczas codziennej pracy,
  • przestrzeń do wdrażania usprawnień podczas realizacji obowiązków w dziale,
  • pracę w przyjaznej atmosferze (brak kultury korporacyjnej) oraz atrakcyjny pakiet socjalny dla pracowników,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w projektach rozwojowych lub szkoleniach i konferencjach branżowych.

Obowiązki:kompletowanie i administrowanie dokumentacji księgowej firmy,
bieżące kontrolowanie dokumentacji oraz zapisów kont,
dekretowanie dokumentów księgowych w zakresie sprzedaży i zakupu,
sporządzanie dowodów wewnętrznych do wystawiania faktur i ich korekt,
sporządzanie i uzgadnianie rejestrów sprzedaży i zakupu dla celów podatku VAT,
uzgadnianie sald z kontrahentami,
wystawianie not odsetkowych i prowadzenie postępowania wyjaśniającego do not odsetkowych,
prowadzenie dokumentacji pracowniczej.

Wymagania:dyplom ukończenia studiów wyższych z zakresu rachunkowości, finansów i/lub ekonomii,
min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale księgowości lub finansowym,
atutem będzie praktyczna znajomość zagadnień księgowych oraz obowiązujących przepisów podatkowych (w tym ustawy o rachunkowości oraz ustawy o VAT),
dobra znajomość obsługi programu Excel,
mile widziana znajomość obsługi programów klasy ERP w szczególności ERP XL lub Comarch Optima,
dobra organizacja pracy własnej, skrupulatność, komunikatywność, zaangażowanie w powierzone zadania.

Oferujemy:pracę w firmie w prężnie rozwijającym się sektorze agro na umowę o pracę na pełen etat na zastępstwo (przewidywany czas zatrudnienia to ok 1-1.5 roku z możliwością kontynuacji zatrudnienia w firmie),
możliwość podjęcia pracy od zaraz w oddziale firmy zlokalizowanym w miejscowości Rekcin (woj. pomorskie),
samodzielne stanowisko pracy umożliwiające zastosowanie nabytych kompetencji podczas codziennej pracy,
przestrzeń do wdrażania usprawnień podczas realizacji obowiązków w dziale,
pracę w przyjaznej atmosferze (brak kultury korporacyjnej) oraz atrakcyjny pakiet socjalny dla pracowników,
możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w projektach rozwojowych lub szkoleniach i konferencjach branżowych.