BRANŻE
ID:269299

Koordynator utrzymania ruchu (k/m)

Numer referencyjny: a0t6N000003TtvCQAS

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tczew, Starogard Gdański, Pruszcz Gdański, Gdańsk

Główne zadania:
  • zapewnienie ciągłości pracy, sprawności działania i utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego maszyn, urządzeń i instalacji,
  • tworzenie planów konserwacji, przeglądów, remontów parku maszynowego i środków transportu wewnętrznego,
  • planowanie potrzeb inwestycyjnych, udział we wdrożeniach nowych technologii oraz modernizacje istniejącej infrastruktury,
  • nadzór nad systemem automatyki przemysłowej,
  • prowadzenie gospodarki części zamiennych, planowanie napraw i zakupów,
  • koordynowanie pracy i nadzór nad podległym zespołem,
  • dbanie o przestrzeganie BHP.
Od Kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego kierunkowego - np. mechanika, budowa i eksploatacja maszyn, automatyka, elektryka,
  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • doświadczenia w rozwiązywaniu problemów technicznych, diagnozowaniu i usuwaniu awarii,
  • sprawności w czytaniu oraz tworzeniu dokumentacji technicznej,
  • aktualnych uprawnień SEP eksploatacyjnych lub dozorowych,
  • dobrej znajomość Excela,
  • umiejętności radzenia sobie w sytuacjach niestandardowych, samodzielności i skuteczności w działaniu,
  • gotowości do podróży służbowych - wyjazdy do klientów, udział w wydarzeniach branżowych.
Nasz Klient oferuje:
  • stabilną pracę na samodzielnym stanowisku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00,
  • odpowiednie narzędzia pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy (premie miesięczne),
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, karta sportowa, karty podarunkowe na święta.
  • miejsce pracy: Tczew.
Uprzejmie prosimy o aplikację osób zdecydowanych, nastawionych na długą współpracę. Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Główne zadania:zapewnienie ciągłości pracy, sprawności działania i utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego maszyn, urządzeń i instalacji,
tworzenie planów konserwacji, przeglądów, remontów parku maszynowego i środków transportu wewnętrznego,
planowanie potrzeb inwestycyjnych, udział we wdrożeniach nowych technologii oraz modernizacje istniejącej infrastruktury,
nadzór nad systemem automatyki przemysłowej,
prowadzenie gospodarki części zamiennych, planowanie napraw i zakupów,
koordynowanie pracy i nadzór nad podległym zespołem,
dbanie o przestrzeganie BHP.

Od Kandydatów oczekujemy:wykształcenia wyższego kierunkowego - np. mechanika, budowa i eksploatacja maszyn, automatyka, elektryka,
doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
doświadczenia w rozwiązywaniu problemów technicznych, diagnozowaniu i usuwaniu awarii,
sprawności w czytaniu oraz tworzeniu dokumentacji technicznej,
aktualnych uprawnień SEP eksploatacyjnych lub dozorowych,
dobrej znajomość Excela,
umiejętności radzenia sobie w sytuacjach niestandardowych, samodzielności i skuteczności w działaniu,
gotowości do podróży służbowych - wyjazdy do klientów, udział w wydarzeniach branżowych.

Nasz Klient oferuje:stabilną pracę na samodzielnym stanowisku,
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00,
odpowiednie narzędzia pracy,
atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy (premie miesięczne),
pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, karta sportowa, karty podarunkowe na święta.
miejsce pracy: Tczew.