BRANŻE
ID:266665

Koordynator linii produkcyjnych (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000003Tv1XQAS

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. śląskie, Żarki

Data publikacji: 2022-06-22

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Żarki

Opis stanowiska:
  • nadzorowanie zespołu pracowników,
  • rozładowanie ładunku elektrycznego baterii do samochodów elektrycznych,
  • rozmontowanie baterii,
  • segregacja elementów demontażu i przygotowanie wsadu do procesu recyklingu,
  • zapewnienie ciągłości procesu recyklingu,
  • umieszczenie surowca i zapewnienie ciągłości pracy linii,
  • przygotowanie materiału powstałego z recyklingu do przekazania na magazyn,
  • dbałość o stan techniczny maszyn i urządzeń.
Wymagania stanowiska:
  • mile widziana wiedza z zakresu recyklingu,
  • chęci do pracy i zaangażowanie,
  • chęć doskonalenia swoich umiejętności.
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę naszego klienta podstawie umowy o pracę,
  • możliwość zbudowania marki firmy od podstaw,
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach,
  • wynagrodzenie, które ustalisz bezpośrednio ze swoim przyszłym przełożonym,
  • premię miesięczną oraz roczną.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388

Opis stanowiska:nadzorowanie zespołu pracowników,
rozładowanie ładunku elektrycznego baterii do samochodów elektrycznych,
rozmontowanie baterii,
segregacja elementów demontażu i przygotowanie wsadu do procesu recyklingu,
zapewnienie ciągłości procesu recyklingu,
umieszczenie surowca i zapewnienie ciągłości pracy linii,
przygotowanie materiału powstałego z recyklingu do przekazania na magazyn,
dbałość o stan techniczny maszyn i urządzeń.

Wymagania stanowiska:mile widziana wiedza z zakresu recyklingu,
chęci do pracy i zaangażowanie,
chęć doskonalenia swoich umiejętności.

Oferujemy:zatrudnienie bezpośrednio przez firmę naszego klienta podstawie umowy o pracę,
możliwość zbudowania marki firmy od podstaw,
możliwość uczestniczenia w szkoleniach,
wynagrodzenie, które ustalisz bezpośrednio ze swoim przyszłym przełożonym,
premię miesięczną oraz roczną.