BRANŻE
ID:242474

Koordynator/Manager serwisu (producent bram przemysłowych)

Numer referencyjny: a0t5800000ZsGc3AAF

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, Tarnowo Podgórne

Data publikacji: 2018-09-07

Branża: Organizacja / Zarządzanie, Serwis / Technika / Montaż

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Obowiązki:
  • utworzenie i organizacja pracy działu serwisowego firmy na terenie Polski,
  • koordynacja oraz zarządzanie pracą działu serwisu (w tym również organizacja pracy podległego zespołu serwisantów),
  • utrzymywanie i rozwój relacji z klientami,
  • nadzór nad przygotowaniem i przekazaniem klientom prawidłowej dokumentacji technicznej i powykonawczej,
  • współpraca z klientami firmy oraz nadzorowanie współpracy w zakresie serwisu i napraw,
  • weryfikacja doboru części zamiennych oraz analizowanie danych odnośnie rezultatów podejmowanych prac serwisowych.
Wymagania:
  • doświadczenie min. 2-letnie w pracy na podobnym stanowisku lub kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale serwisu w branży przemysłowej (np. serwis bram, technika grzewcza, wentylacje, serwis urządzeń dźwigowych itp.),
  • dobra znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego (swobodna komunikacja),
  • motywacja do rozwoju działu serwisu firmy na terenie Polski,
  • wykształcenie techniczne (mile widziane wyższe z zakresu mechaniki i budowy maszyn lub pokrewne),
  • komunikatywność, zdolności przywódcze, umiejętność budowania relacji z klientami i zespołem,
  • wysoko rozwinięte zdolności organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu.
Oferujemy:
  • pracę dla firmy z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania codziennej pracy,
  • pełen pakiet szkoleń produktowych w oddziale zagranicznym (delegacja do oddziałów firmy),
  • pracę stacjonarną (90% czasu w biurze, 10% czasu w terenie),
  • pakiet benefitów socjalnych (m.in. karta sportowa oraz pakiet medyczny).

Obowiązki:utworzenie i organizacja pracy działu serwisowego firmy na terenie Polski,
koordynacja oraz zarządzanie pracą działu serwisu (w tym również organizacja pracy podległego zespołu serwisantów),
utrzymywanie i rozwój relacji z klientami,
nadzór nad przygotowaniem i przekazaniem klientom prawidłowej dokumentacji technicznej i powykonawczej,
współpraca z klientami firmy oraz nadzorowanie współpracy w zakresie serwisu i napraw,
weryfikacja doboru części zamiennych oraz analizowanie danych odnośnie rezultatów podejmowanych prac serwisowych.

Wymagania: doświadczenie min. 2-letnie w pracy na podobnym stanowisku lub kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale serwisu w branży przemysłowej (np. serwis bram, technika grzewcza, wentylacje, serwis urządzeń dźwigowych itp.),
dobra znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego (swobodna komunikacja),
motywacja do rozwoju działu serwisu firmy na terenie Polski,
wykształcenie techniczne (mile widziane wyższe z zakresu mechaniki i budowy maszyn lub pokrewne),
komunikatywność, zdolności przywódcze, umiejętność budowania relacji z klientami i zespołem,
wysoko rozwinięte zdolności organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu.

Oferujemy: pracę dla firmy z ugruntowaną pozycją na rynku,
atrakcyjne warunki wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę,
narzędzia niezbędne do wykonywania codziennej pracy,
pełen pakiet szkoleń produktowych w oddziale zagranicznym (delegacja do oddziałów firmy),
pracę stacjonarną (90% czasu w biurze, 10% czasu w terenie),
pakiet benefitów socjalnych (m.in. karta sportowa oraz pakiet medyczny).