BRANŻE
ID:236446

Koordynator Lokalny Projektu

Opis firmy:

DLA STUDENTÓW-Z PASJĄ SPORTOWĄ

PRACUJESZ ILE CHCESZ – ZARABIASZ ILE CHCESZ

Fundacja Kibica - operator ogólnopolskiego programu sportowego Sportbonus Dzieciom, współpracująca ze Związkami Sportowymi oraz Klubami poszukuje aktywnych i kreatywnych osób.

Opis stanowiska:

Koordynator lokalny Projektu

Miejsce: Miasta pow. 100 tys. mieszkańców

-promowanie Programu objętego patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego

-zapraszanie do projektu nowych uczestników: Drużyny Sportowe, Kluby, Szkoły

Oczekujemy:

Wymagania:
-prowadzenie i realizacja działań promocyjnych wewnątrz i na zewnątrz Fundacji
-kreatywność ,elastyczność
-determinacja w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonego celu
-dyspozycyjność,

Oferujemy:

Oferujemy:

-   elastyczny czas pracy

-   sportowe emocje

-   wynagrodzenie adekwatne do efektów

-   możliwość realizowania własnych pomysłów i zdobycie cennego doświadczenia, popartego referencjami.
-  współpracę z Klubami sportowymi oraz osobami związanymi ze środowiskiem sportowym

Dołącz do nas jeśli:

-   kochasz sport i chcesz mieć aktywny udział w jego rozwoju

-   pracujesz samodzielnie i nigdy się nie poddajesz

-   nie boisz się nowych zadań

-   lubisz ludzi:)

-   lubisz, kiedy każdy dzień jest inny od poprzedniego :)