BRANŻE
ID:246207

Koordynator/Koordynatorka z językiem ukraińskim

Numer referencyjny: a0t5800000OaF2fAAF

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Oława

Obowiązki:
  • prowadzenie procesu zatrudniania pracowników z Ukrainy,
  • administrowanie dokumentacją personalną,
  • pomoc w tłumaczeniu z języka polskiego na ukraiński/rosyjski (badania medycyny pracy i szkolenia BHP),
  • poszukiwanie i pozyskiwanie nieruchomości do zakwaterowania pracowników.
Wymagania:
  • prawo jazdy kat. B,
  • biegła znajomość języka ukraińskiego i polskiego,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa, wiedza dotycząca zatrudniania obcokrajowców na terenie Polski, znajomość kodeksu pracy,
  • komunikatywność, zaangażowanie.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w młodym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę-zlecenie,
  • możliwość poszerzania wiedzy, uczestniczenia w szkoleniach,
  • możliwość korzystania z benefitów takich jak: pakiety sportowe, zdrowotne lub dodatkowe ubezpieczenie,
  • niezbędne narzędzia do pracy: samochód, laptop i telefon.

Obowiązki:prowadzenie procesu zatrudniania pracowników z Ukrainy,
administrowanie dokumentacją personalną,
pomoc w tłumaczeniu z języka polskiego na ukraiński/rosyjski (badania medycyny pracy i szkolenia BHP),
poszukiwanie i pozyskiwanie nieruchomości do zakwaterowania pracowników.

Wymagania:prawo jazdy kat. B,
biegła znajomość języka ukraińskiego i polskiego,
bardzo dobra znajomość przepisów prawa, wiedza dotycząca zatrudniania obcokrajowców na terenie Polski, znajomość kodeksu pracy,
komunikatywność, zaangażowanie.

Oferujemy:ciekawą pracę w młodym zespole,
atrakcyjne wynagrodzenie,
umowę-zlecenie,
możliwość poszerzania wiedzy, uczestniczenia w szkoleniach,
możliwość korzystania z benefitów takich jak: pakiety sportowe, zdrowotne lub dodatkowe ubezpieczenie,
niezbędne narzędzia do pracy: samochód, laptop i telefon.