BRANŻE
ID:240181

Koordynacja i Obłsuga Techniczna Imprez

Numer referencyjny: Koordynator/EV/PL

Firma: Klient portalu dlaStudenta.pl

Stanowisko: Pracownik Działu Technicznego

Miejsce pracy: woj. mazowieckie

Data publikacji: 2018-05-10

Branża: Inne, Marketing / Reklama / Public Relation, Zdrowie / Medycyna / Uroda, Media / Sztuka / Rozrywka, Praca fizyczna

Rodzaj: Praca tymczasowa

Opis firmy:

Agencja Reklamowa

Od 15 lat specjalizujemy się w niszowych eventach. Realizujemy projekty dla największych korporacji w Polsce.

Opis stanowiska:

Koordynator Eventów

  • montaż i demontaż stoisk, sprzętu elektronicznego, medycznego,
  • współpraca z innymi koordynatorami, obsługą techniczną, specjalistami, kierowcami ciężarówek eventowych,
  • komunikacja z uczestnikami eventów,
  • koordynacja eventów podczas ich trwania,
  • prowadzenie pojazdów do 3,5 t - busy, auta dostawcze.

Oczekujemy:

Poszukujemy:

  • ludzi ciekawych świata do obsługi technicznej, logistyki i koordynacji eventów,
  • młodych, odpowiedzialnych, kulturalnych i komunikatywnych, dla których im więcej się dzieje tym lepiej,
  • osób lubiących podróżować, radzących sobie z nagłymi zmianami planów,
  • stawiających na pierwszym miejscu realizację powierzonego zadania.

Najchętniej pracujemy ze studentami, mającymi zacięcie techniczne, prowadzącymi auta osobowe i dostawcze do 3,5 t. (nie jest to warunek konieczny), którym zależy na ciekawej pracy tymczasowej.

Poszukujemy osób:

  • pozytywnie nastawionych do życia,
  • nastawionych na szukanie rozwiązań a nie generowanie problemów, dla których istotne jest wykonanie pracy na dobrym poziomie i nie patrzących na zegarek (często pracujemy po kilkanaście godzin na dobę),
  • z dużą dawką empatii i poczuciem humoru.

Oferujemy:

Pracujemy w zespole ludzi z pasją, otwartymi na świat.

Działając z nami poznasz "od kuchni" organizację wydarzeń, będziesz mieć szansę realizować projekty na dużych firm działających w Polsce.

Zapewniamy podczas realizacji w terenie:
hotele, diety, transport.

Wynagrodzenie uzależnione jest od realizowanego projektu.