BRANŻE
ID:257571

Konwojent / Pomocnik kierowcy (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000tFAZAQA4

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków, Modlniczka

Przed przesłaniem CV proszę o sprawdzenie dojazdu do Modlniczki - tutaj odbywa się załadunek samochodów przed wyruszeniem w trasę.

Zadania:
  • załadunek i rozładunek towarów (branża spożywcza),
  • wyjazdy do klientów z kierowcami.
Wymagania:
  • badania sanepid - warunek konieczny,
  • sprawność fizyczna,
  • zaangażowanie,
  • dyspozycyjność,
  • gotowość do pracy również w soboty.
Oferujemy:
  • umowę-zlecenie,
  • atrakcyjną stawkę godzinową,
  • pracę w wymiarze 7 - 10 godzin dziennie,
  • start pracy o godzinie 6:00,
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Zadania:załadunek i rozładunek towarów (branża spożywcza),
wyjazdy do klientów z kierowcami.

Wymagania:badania sanepid - warunek konieczny,
sprawność fizyczna,
zaangażowanie,
dyspozycyjność,
gotowość do pracy również w soboty.

Oferujemy:umowę-zlecenie,
atrakcyjną stawkę godzinową,
pracę w wymiarze 7 - 10 godzin dziennie,
start pracy o godzinie 6:00,
możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego.