BRANŻE
ID:246404

Kontroler/ka jakości płyt

Numer referencyjny: a0t4H00000WJBgaQAH

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Mielec

Obowiązki:
  • ciągła wizualna kontrola jakości laminowanych płyt,
  • klasyfikacja jakościowa płyt laminowanych na podstawie wizualnej kontroli,
  • okresowe wykonywanie testów jakościowych (na grubość, przyczepność laminatu, wyhartowanie itp.),
  • nadzór nad ilością płyt w pakiecie.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum podstawowe,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra organizacja pracy własnej, dokładność,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • stabilne i długotrwałe warunki zatrudnienia, stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia,
  • wynagrodzenie z dodatkiem za pracę zmianową oraz comiesięczną nagrodą uznaniową,
  • wsparcie merytoryczne opiekuna w okresie wdrożenia,
  • system szkoleń wstępnych, możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez kursy.

Miejsce pracy:
Mielec

Obowiązki:
- ciągła wizualna kontrola jakości laminowanych płyt,
- klasyfikacja jakościowa płyt laminowanych na podstawie wizualnej kontroli,
- okresowe wykonywanie testów jakościowych (na grubość, przyczepność laminatu, wyhartowanie itp.),
- nadzór nad ilością płyt w pakiecie.

Wymagania:
- wykształcenie minimum podstawowe,
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- dobra organizacja pracy własnej, dokładność,
- dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:
- stabilne i długotrwałe warunki zatrudnienia, stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia,
- wynagrodzenie z dodatkiem za pracę zmianową oraz comiesięczną nagrodą uznaniową,
- wsparcie merytoryczne opiekuna w okresie wdrożenia,
- system szkoleń wstępnych, możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez kursy.