BRANŻE
ID:255240

Kontroler jakości detali i półwyrobów z metalu

Numer referencyjny: a0t4H00000sO2zUQAS

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tuchom, Gdynia, Chwaszczyno, Gdańsk

Zadania:
  • kontrola jakości detali oraz półwyrobów metalowych produkowanych na maszynach CNC.
Od Kandydatów oczekujemy:
  • gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym w godzinach 6:00-18:00 / 18:00-6:00 (ok. 3 dni pracy, 4 dni wolne),
  • znajomości rysunku technicznego,
  • umiejętności obsługi narzędzi pomiarowych.
Nasz Klient oferuje:
  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie, na podstawie umowy o pracę,
  • pełne wdrożenie w firmie i na stanowisku pracy,
  • premię miesięczną za brak absencji.
  • miejsce pracy: Tuchom.
Uprzejmie prosimy o aplikację osób zdecydowanych, nastawionych na długą współpracę. Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Zadania:kontrola jakości detali oraz półwyrobów metalowych produkowanych na maszynach CNC.

Od Kandydatów oczekujemy:gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym w godzinach 6:00-18:00 / 18:00-6:00 (ok. 3 dni pracy, 4 dni wolne),
znajomości rysunku technicznego,
umiejętności obsługi narzędzi pomiarowych.

Nasz Klient oferuje:zatrudnienie bezpośrednio w firmie, na podstawie umowy o pracę,
pełne wdrożenie w firmie i na stanowisku pracy,
premię miesięczną za brak absencji.
miejsce pracy: Tuchom.