BRANŻE
ID:240424

Kontroler jakości

Firma: Qsense

Stanowisko: Kontroler

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie

Data publikacji: 2018-05-28

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca tymczasowa

Wynagrodzenie: 15 PLN netto na godzinę

Liczba godzin dziennie: 8

Godziny pracy:

  • poniedziałek:1 - 24
  • wtorek:1 - 24
  • środa:1 - 24
  • czwartek:1 - 24
  • piątek:1 - 24
  • sobota:1 - 24
  • niedziela:1 - 24

Opis firmy:

Firma QSense powstała z potrzeby dostarczania Klientom wysokiej jakości usług w zakresie kontroli jakości, audytowania produktu, selekcji, naprawy komponentów. Podstawę naszej strategii stanowią wysokiej klasy standardy pracy, a zadowolenie naszych Klientów jest naszym priorytetem. Jeśli jesteś studentem, osobą ambitną, chcącą się rozwijać. Interesujesz się szeroko pojętą Jakością/Inżynierią, chciałbyś być doceniana/ny za swój wkład w rozwój firmy i adekwatnie wynagradzany? Jeśli tak, to firma QSense ma fantastyczną propozycję.

Opis stanowiska:

kontrola jakości komponentów, zgodnie z obowiązującymi standardami i instrukcjami;

- audyt produktu zgodnie z obowiązującymi standardami i instrukcjami

Oczekujemy:

- osób ze statusem studenta;

- dyspozycyjność: minimum 3 dni powszednie w tygodniu + ewe. weekendy (im więcej tym lepiej);

- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

stawki od 15 zł.

- pracę regularną od pon. do nd. przez trzy zmiany i pracę nieregularną ad hoc dostosowaną do Twojego kalendarza;

- wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności, zaangażowania i wpływu na rozwój QSense;

- możliwość realizacji własnych ambicji zawodowych i podnoszenia kwalifikacji poprzez optymalnie dopasowany cykl szkoleń;

- zdobycie doświadczenia w obszarze kontroli i zapewnienia jakości w branży automotive;

- pracę w międzynarodowym otoczeniu z wysokimi standardami w branży automotive;

- przyjazną atmosferę i interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.