BRANŻE
ID:244641

Konsultant rekrutacji międzynarodowej

Opis firmy:

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm oferującą pracę za granicą.
Jeżeli chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe, lubisz kontakt z ludźmi i wyzwania – czekamy na Twoją aplikację. Pracując z nami zdobędziesz  doświadczenie i poznasz specyfikę rekrutacji międzynarodowych. Wymagamy ciężkiej pracy, ale doceniamy talenty i dajemy możliwość rozwoju oraz zatrudnienia na stałe

Obecnie do naszego Zespołu Rekrutacji Międzynarodowych poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Opis stanowiska:

Jako członek naszego zespołu będziesz:
  • Utrzymywać kontakt z naszymi byłymi oraz obecnymi pracownikami,
  • Rejestrować kandydatów w systemie rekrutacyjnym oraz administracyjnym,
  • Dopasowywać dostępne oferty pracy do doświadczenia i umiejętności językowych kandydatów,
  • Współpracować z naszymi biurami rekrutacyjnymi w Polsce i za granicą.
Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli:
  • Organizujesz swoją prace według ustalonych priorytetów i elastycznie podchodzisz do powierzonych Ci zadań,
  • Jesteś zdeterminowany do realizacji wyznaczonych celów,
  • Komunikacja w języku angielskim nie stanowi dla Ciebie przeszkody,
  • Chętnie podejmujesz nowe wyzwania,
  • Szukasz pracy, w której zdobędziesz cenne doświadczenie.

Co zyskasz stając się członkiem naszego Zespołu?
  • Opanujesz sztukę komunikacji z klientem,
  • Odkryjesz pewność siebie,
  • Dołączysz do zespołu, który wspólnie realizuje cele w obszarze rekrutacji międzynarodowej,
  • Zdobędziesz doświadczenie w branży HR w międzynarodowej Agencji Pracy,
  • Benefity: kartę Multisport, dofinansowanie do Opieki Medycznej, team buildingi i wiele innych!:),
  • Nieformalny dress code.