BRANŻE
ID:251900

Konsultant/ka ds. trzody

Numer referencyjny: a0t4H00000pM2P6QAK

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Sandomierz, Puławy, Lublin

Miejsce pracy: do uzgodnienia, teren operacyjny w pobliżu miejsca zamieszkania.

Obowiązki:
  • aktywne prowadzenie działań handlowych oraz kompleksowe doradztwo w zakresie żywienia zwierząt gospodarskich dla klientów firmy (w szczególności trzoda chlewna),
  • układanie i bilansowanie dawek żywieniowych oraz edukacja klientów w zakresie stosowania odpowiednich pasz i dodatków,
  • odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych oraz przygotowanie ofert handlowych dotyczących współpracy z hodowlami i placówkami gospodarskimi,
  • dbanie o pozytywne relacje z klientami firmy, poprzez utrzymywanie relacji oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów żywieniowych zwierząt (ubytki masy ciała, dostosowywanie żywienia do systemów tuczu, dobrostanu zwierząt),
  • reprezentowanie firmy podczas targów branżowych i spotkań oraz raportowanie podejmowanych działań.
Wymagania:
  • min 5 lat doświadczenia w pracy w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie zootechniczne i/lub weterynaryjne - warunek konieczny,
  • motywacja do dalszego rozwoju w branży żywienia zwierząt gospodarskich,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • chęć do uczestnictwa w szkoleniach branżowych i produktowych w celu stałego podnoszenia swojej wiedzy i umiejętności,
  • sumienność, zaangażowanie w powierzone zadania, terminowość, komunikatywność.
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie z branży paszowej na stabilnych warunkach zatrudnienia na umowę o pracę na pełen etat,
  • długofalową współpracę w miłej atmosferze w gronie specjalistów - zootechników z branży,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy wspierający aktywność sprzedażową,
  • kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy, wsparcie kolegów w realizacji codziennych zadań oraz niezbędne narzędzia pracy m.in. telefon, komputer oraz samochód służbowy, który będzie mógł być wykorzystywany do celów prywatnych,
  • firma wspiera swoich pracowników w ich drodze zawodowej dając im możliwości rozwoju podczas szkoleń produktowych, branżowych oraz interpersonalnych,
  • ciekawy pakiet bonusów socjalnych m.in. prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe.

Obowiązki:aktywne prowadzenie działań handlowych oraz kompleksowe doradztwo w zakresie żywienia zwierząt gospodarskich dla klientów firmy (w szczególności trzoda chlewna),
układanie i bilansowanie dawek żywieniowych oraz edukacja klientów w zakresie stosowania odpowiednich pasz i dodatków,
odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych oraz przygotowanie ofert handlowych dotyczących współpracy z hodowlami i placówkami gospodarskimi,
dbanie o pozytywne relacje z klientami firmy, poprzez utrzymywanie relacji oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów żywieniowych zwierząt (ubytki masy ciała, dostosowywanie żywienia do systemów tuczu, dobrostanu zwierząt),
reprezentowanie firmy podczas targów branżowych i spotkań oraz raportowanie podejmowanych działań.

Wymagania:min 5 lat doświadczenia w pracy w pracy na podobnym stanowisku,
wykształcenie zootechniczne i/lub weterynaryjne - warunek konieczny,
motywacja do dalszego rozwoju w branży żywienia zwierząt gospodarskich,
czynne prawo jazdy kat. B,
chęć do uczestnictwa w szkoleniach branżowych i produktowych w celu stałego podnoszenia swojej wiedzy i umiejętności,
sumienność, zaangażowanie w powierzone zadania, terminowość, komunikatywność.

Oferujemy:pracę w międzynarodowej firmie z branży paszowej na stabilnych warunkach zatrudnienia na umowę o pracę na pełen etat,
długofalową współpracę w miłej atmosferze w gronie specjalistów - zootechników z branży,
wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy wspierający aktywność sprzedażową,
kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy, wsparcie kolegów w realizacji codziennych zadań oraz niezbędne narzędzia pracy m.in. telefon, komputer oraz samochód służbowy, który będzie mógł być wykorzystywany do celów prywatnych,
firma wspiera swoich pracowników w ich drodze zawodowej dając im możliwości rozwoju podczas szkoleń produktowych, branżowych oraz interpersonalnych,
ciekawy pakiet bonusów socjalnych m.in. prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe.