BRANŻE
ID:266349

Konsultant infolinii lotniczej! (Warszawa)

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Doradca Telefoniczny

Miejsce pracy: woj. małopolskie, Tarnów

Data publikacji: 2022-06-08

Branża: Obsługa klienta

Rodzaj: Praca stała

Konsultant infolinii lotniczej! (Warszawa) Studencie, Studentko!

Poszukujesz pracy, w której mógłbyś/mogłabyś się realizować i zdobywać nowe doświadczenie w międzynarodowym zespole?

Poszukujemy osób, które chciałyby dołączyć do naszego teamu jako Konsultant Infolinii Lotniczej!

Zrób krok w kierunku swojej kariery i zaaplikuj do nas już dziś!

Konsultant infolinii lotniczej! (Warszawa) Miejsce pracy: Tarnów

Twoje zadania:

obsługa infolinii (połączenia przychodzące),
przekazywanie informacji pasażerom na temat rozkładu lotów,
obsługa korespondencji mailowej,
obsługa połączeń wychodzących związanych ze zmianami rozkładów lotów lub innych spraw dotyczących linii lotniczej,
wsparcie pasażerów na każdym etapie podróży,
wsparcie pasażerów o specjalnych potrzebach,
obsługa procesu reklamacji klientów linii lotniczej,
wsparcie Klienta w oficjalnej korespondencji.

Wymagania:

język polski na poziomie C1 lub wyższym,
język rumuńskii na poziomie C1 lub wyższym (niezbędny do wzięcia udziału w szkoleniu),
otwartość i komunikatywność,
dyspozycyjność minimum 100h w godzinach pracy projektu (projekt pracuje pn - pt 9.00 - 18.00),
dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań, chęć do pracy:)

Oferujemy w zamian

gwarantowaną stawkę za każdą godzinę + system prowizyjny,
dwie wypłaty w miesiącu,
pakiet szkoleń, które pozwolą Ci przygotować się do realizacji zadań,
rozwojową pracę międzynarodowym zespole,
wsparcie trenera oraz doświadczonego zespołu,
możliwość awansu i rozwoju w strukturach CCIG Group,
dostęp do biblioteczki, sali relaksu oraz karty rabatowej.