BRANŻE
ID:245351

Konsultant ds. rekrutacji międzynarodowej z językiem niemieckim

Opis firmy:

Wykorzystaj swoje doświadczenie i zbuduj karierę z nami!

Kim jesteśmy?

Wiodącą firmą specjalizującą się w rekrutacjach tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym na poziomie krajowym i międzynarodowym. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu świadczymy wysokiej jakości usługi.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Opis stanowiska:

Kogo szukamy?
Osób kreatywnych, lubiących kontakt z ludźmi i wyzwania, a także:
  • Posiadających doświadczenie w obsłudze klienta lub w sprzedaży,
  • Samodzielnych i dobrze zorganizowanych, nastawionych na realizację założonych celów,
  • Zdeterminowanych do zdobywania nowej wiedzy,
  • Swobodnie komunikujących się w języku niemieckim,
  • Mile widziana jest znajomość języka angielskiego.

Będziesz odpowiedzialny za:

Zadania związane z procesem rekrutacji i selekcji, w tym:
  • Pozyskiwanie kandydatów do pracy dla klientów zagranicznych,
  • Realizację zleconych projektów rekrutacyjnych,
  • Prowadzenie rejestracji oraz organizacji wyjazdu pracowników,
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z pracownikami firmy i klientami zagranicznymi,
Co zyskasz?
Oprócz ambitnej i pełnej wyzwań pracy, oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia plus premie,
  • Wybór benefitów w obrębie pakietu kafeteryjnego,
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość dołączenia do zespołu składającego się z ludzi z pasją i ogromną dawką pozytywnej energii.