BRANŻE
ID:256046

Konsultant ds. Umawiania Spotkań

Numer referencyjny: 2021/04/01

Opis firmy:

Edison Energia to ludzie!

A Dział Wsparcia Sprzedaży to jedna z najważniejszych funkcji w naszej firmie!

To tutaj wszystko się zaczyna! Zanim potencjalny Klient stanie się Klientem usłyszy Ciebie :) Pamiętaj, że jesteś początkowym ogniwem w łańcuchu sprzedaży.

Opis stanowiska:

  • Umawianie spotkań potencjalnym Klientom z naszymi Doradcami Techniczno-Handlowymi,
  • Przedstawienie obszaru działalności firmy,
  • Planowanie tras dla Handlowców.

Oczekujemy:

  • Posiadasz podobne doświadczenie lub chcesz zacząć pracować w obsłudze telefonicznej,
  • Jesteś osobą super komunikatywną i wielozadaniową,
  • Masz ambicje na więcej!

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe + premia,
  • Pracę na tzw. ciepłej bazie czyli potencjalni Klienci wstępnie zainteresowani ofertą,
  • Jasno zdefiniowane cele,
  • Duże możliwości awansu w strukturach firmy,
  • Prywatną opiekę medyczna po okresie wdrożeniowym,
  • Owocowe środy
  • Nowoczesne, dobrze zaadaptowane biuro, w dogodnej lokalizacji,
  • Pracę w wiodącej organizacji z branży OZE!