BRANŻE
ID:242563

Konsultant/Kierowca w wypożyczalni samochodowej

Numer referencyjny: a0t5800000OaflEAAR

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. podlaskie, Suwałki

Data publikacji: 2018-09-13

Branża: Administracja biurowa

Rodzaj: Praca dodatkowa

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Suwałki

Obowiązki:
  • profesjonalna obsługa klientów: podstawianie i odbiór pojazdów,
  • wypełnianie obowiązków związanych z utrzymaniem i obsługą parku samochodowego: transport/odbiór pojazdów do serwisów, do myjni i do innych oddziałów na terenie Polski.
Wymagania:
  • prawo jazdy kat B,
  • dyspozycyjność min. 30 godzin w ciągu tygodnia + 2 weekendy w miesiącu,
  • mile widziany status ucznia lub studenta do 26. roku życia,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • sumienność i punktualność,
  • odpowiedzialność za powierzone mienie.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie,
  • elastyczny grafik,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Obowiązki:profesjonalna obsługa klientów: podstawianie i odbiór pojazdów,
wypełnianie obowiązków związanych z utrzymaniem i obsługą parku samochodowego: transport/odbiór pojazdów do serwisów, do myjni i do innych oddziałów na terenie Polski.

Wymagania:prawo jazdy kat B,
dyspozycyjność min. 30 godzin w ciągu tygodnia + 2 weekendy w miesiącu,
mile widziany status ucznia lub studenta do 26. roku życia,
komunikatywna znajomość języka angielskiego,
sumienność i punktualność,
odpowiedzialność za powierzone mienie.

Oferujemy:zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia,
satysfakcjonujące wynagrodzenie,
elastyczny grafik,
pracę w młodym i dynamicznym zespole,